Jaunumi
Aicinām pieteikties elektroniski uz bezmaksas dermatologa konsultāciju bērnus no 0 līdz 18 gadiem

2022.gada 8.novembrī    SIA “Salaspils veselības centrā”   

 Ronald McDonald House Cahrities Latvija (ĀI kods 010001198) programmas bērnu “Mobilais veselības aprūpes centrs”  ietvaros  bērnus vecumā no 0 līdz 18 gadiem  pieņems

ārsts- dermatologs dr. Alise Vīgante.

Aicinām pieteikties elektroniski    https://www.piearsta.lv/lv/arstu-katalogs/alise-vigante-303/salaspils-veselibas-centrs-1333/

Dermatologs ir ārsts, kurš specializējies ādas slimību diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē.

Konsultācija var būt nepieciešama šādos gadījumos:

Sūdzības

·  jautājumi par ādas kopšanu,

·  ādas iekaisums,

·  izsitumi,

·  ādas nieze,

·  ādas stāvoklis, kas rada vecākiem satraukumu.

Kā sagatavoties vizītei?

·  Dodoties pie ārsta, noteikti līdzi jāņem visi izraksti (gan no stacionāriem, gan no ambulatorām izmeklēšanām), kas saņemti slimnīcās un pie dažādiem speciālistiem. Tas nepieciešams, lai ārsts par bērnu zinātu iespējami vairāk. Tāpat šī informācija var palīdzēt izvairīties no dažādu testu un analīžu atkārtotas veikšanas – ja kāds tests bērnam jau vienreiz veikts un vecāki var uzrādīt tā rezultātus, pastāv iespēja, ka konkrētais tests atkārtoti vairs nebūs jāveic.

·  Jāņem līdz vai jānoraksta zāļu, krēmu nosaukumus, kas bērnam lietoti, lai zinātu, kuri preparāti ir lietoti, kādi palīdz, kādi jau lietoti vai nav devuši rezultātus.

·  Ja sūdzības par izmaiņām roku vai kāju nagiem uz konsultāciju jānāk ar nedaudz ataugušiem nagiem, lai varētu paņemt materiālu no nagiem.

·  Vizītes dienā neklāt krēmus, krāsvielas, lai varētu izvērtēt ādas stāvokli.

 

 

Klientu ērtībai ir noslēgti līgumi ar apdrošināšanas kompānijām: