Jaunumi
Akcija pasaki “Paldies 2020!” ir noslēgusies!  

Sirsnīgs PALDIES, katram Salaspils iedzīvotājam, kas atsaucās un savā sirdī atrada labus vārdus Salaspils veselības centra personālam un Ģimenes ārstu prakšu ārstiem un māsiņām. Varbūt kādam no Jums nebija iespēja tos atsūtīt, bet pat domās izteiktos” Paldies!”,  ticiet – mēs esam saņēmuši un tie mums ir ļoti svarīgi un vērtīgi.

Vissirsnīgākos pateicības vārdus saņēma ļoti daudzi darbinieki: ārsti, māsiņas, zobārsti, reģistratūras darbinieki, fizioterapeiti un arī garderobiste.  Visus pateicības vārdus diemžēl nespēsim atspoguļot, bet dažas Jūsu pateicības citēsim.

Starp ģimenes ārstu praksēm Jūs izcēlāt vairākas šeit daži Jūsu citāti   :

 Madaras Liepiņas ģimenes ārsta praksei“Liels paldies par rūpēm visai dakteres Liepiņas komandai! Mēs zinām, ka mūsu visdārgākais- bērns ir drošās rokās pie visas šīs komandas.”

Jekaterinas Gerķes ģimenes ārsta praksei“Paldies par profesionalitāti un labu attieksmi pret pacientiem! Liels paldies par Jūsu darbu!!!”

Ilzes Salmiņas ģimenes ārsta praksei: “ Paldies par smaidu, uzmundrinājumu, atsaucību, profesionālismu!!!! Lai pietiek spēka šo visu pārvarētu … nezaudēt šo pozitīvo attieksmi, uzturēt labu veselību, lai vairāk saprātīgu pacientu, un kaut jau drīz JŪS visi varētu arī pilnvērtīgi atpūsties….”

Kristīnes Pāvelas ģimenes ārsta praksei :“Man ir liels prieks , ka Jūs esiet tagad Salaspilī. Beidzot ģimenes ārsts, kuram gribas uzticēties. Tās pāris vizītes pie Jums ir jau daudz ko mainījušas manā dzīvē. Jūs ļoti labi protiet uzklausīt. Liels, liels Jums paldies! Gaišus Svētkus !

Daces Gobergas ģimenes ārstu praksei : “Paldies, ka spējat mūs rūpju un slimību nomāktos, vienmēr sagaidīt ar gaišu smaidu, sniedzot profesionālu palīdzību, meklējot jaunākos un labākos risinājumus slimības ārstēšanai…..”

Īpašu paldies saņēma arī Salaspils veselības centra Rehabilitācijas nodaļas fizioterapeiti un speciālisti, kā arī Reģistratūras darbinieki.

“Paldies Dr. Jolantai, Gitiņai, liels paldies Lanai par to, ka palīdzat “noturēties virs ūdens”. Paldies “Reģistratūrai” – klusi dudinot, viss tiek nokārtots un nodaļā ir mājīgs klusums. Esiet veselas un staigājiet pa “Priežu mežu!”

“Paldies Reģistratūras dāmām par lietišķo un laipno apkalpošanu. Esiet veselas! “

Sirsnīgus pateicības vārdus saņēma vairāki speciālisti ginekoloģe Nataļja Avramenko Vasiļjeva, rehabilitoloģe Jolanta Sinka, neiroloģe Marika Krauce, ginekoloģe Ingrīda Kukliča, urologs Georgijs Kirakozovs, kardioloģe Svetlana Putne u.c.

Mūsu sirsnīgai dakterītei – ginekoloģei N. Avramenko-Vasiļjevai veltīti šādi vārdi :

“Gudra, atsaucīga, pacietīga, pretimnākošā. Fantastiska daktere!”

“Lai visi ārsti ir tik saprotoši, pretimnākoši un zinoši savā jomā! Kolosāla dakterīte! “

“Vislielākā pateicība, gan no sevis, gan meitiņas! Paldies! “

“Vissuperīgākā daktere kādu esmu satikusi, vairāk tādus ārstus. Lai izturība un veselība.”

“Paldies par cilvēcīgo un pretimnākošo attieksmi! Lai spēks to saglabāt. Tik gaiši cilvēki mediķu vidū ir retums.”

Rehabilitoloģei Jolantai Sinkai vārdi par sirdsdarbu daudzu gadu garumā:

“Paldies no sirds dakterītei J.Sinkai par palīdzību sarežģītos brīžos mūsu ģimenei 20 gadu garumā. Visus šos gadus dakterīte ir profesionāli izglītojusies. Viņa mīl savu darbu, ir dzīvesgudra, atsaucīga, atbildīga. Dakterītei ārsta darbs ir sirdsdarbs, tāpēc viņas teiktajam var uzticēties, tas dod drošību, cerību un labsajūtu! “

Urologam Georgijam Kirakozovam“Pateicos par moderno izmeklēšanas metožu izmantošanu un ārstēšanu. “

Un īpaši bija saņemt ar roku rakstītas vēstules no klientiem Mājas aprūpes pakalpojumu nodaļas vadītājai Jana Naumovai un aprūpētājām, īpašas pateicības  aprūpētājām Jeļenai Petrovai , Marinai Daņilovai, Jeļenai Lozovskai  un viens no citātiem :

“Es pateicos Jums par darbinieci Inesi Sidorenko par viņas labsirdību.Es ar augstu asinsspiedienu un sāpošu kāju esmu prakstiski  guļoša, visu dara mana aprūpētāja. Ļoti saimnieciska, visu izdara un pat vairāk nekā vajadzētu. Tādus darbiniekus jāslavē un ir pelnījuši prēmiju…..”

 

Turpināsim visi kopā teikt savus PALDIES un pasmaidīt arī turpmāk viens otram!

Klientu ērtībai ir noslēgti līgumi ar apdrošināšanas kompānijām: