Jaunumi
Akcija pasaki “PALDIES!” ir noslēgusies.

Sirsnīgs PALDIES, katram Salaspils iedzīvotājam, kas atsaucās un savā sirdī atrada labus vārdus Salaspils veselības centra personālam un Ģimenes ārstu prakšu ārstiem un māsiņām.

Varbūt kādam no Jums nebija iespēja tos atsūtīt, bet pat domās izteiktos” Paldies!”,  ticiet – mēs esam saņēmuši un tie mums ir ļoti svarīgi un vērtīgi.

Vissirsnīgākos pateicības vārdus saņēma ļoti daudzi darbinieki: ārsti, māsiņas,  reģistratūras darbinieki, fizioterapeiti.

Visus pateicības vārdus diemžēl nespēsim atspoguļot, bet dažas Jūsu pateicības citēsim.

Starp ģimenes ārstu praksēm Jūs izcēlāt vairākas. Šeit daži Jūsu citāti :

Madaras Liepiņas ģimenes ārsta praksei:  “Ģimenes ārstei Madarai Liepiņai ir raksturīga holistiska pieeja pacientiem. Viņas darba stils veicina pacientu līdzestību ārstēšanas procesā. M. Liepiņa ar pacientu runā, paskaidro slimības būtību un medikamentu iedarbību, ņem vērā pacienta uzskatus konkrētajā jautājumā. M. Liepiņa doktoratā ieviesusi ļoti labu darba organizāciju. Pieraksta laiks tiek strikti ievērots un vizītes process notiek raiti. Ārstes Liepiņas darba precizitāti raksturo arī tāds moments – viņa lieto stetoskopu nevis elektroniskos asinsspiediena mērītājus, kas bieži vien ir kļūdaini. Ambulatorā medmāsa Ija Gorbačenko ļoti empātiska ar lielu pieredzi un var pat daļēji aizvietot ārsti kad M.Liepiņa ir aizņemta vai ir prombūtnē. Medmāsa Alla Kļevcova ir labi iekļāvusies doktorata darbā: ļoti labi runā latviski, ir laipna un izpalīdzīga. Liels paldies visam doktorata kolektīvam par labestību, dzīvesprieku, vienmēr labu noskaņojumu, kas pozitīvi ietekmē arī mūs kā pacientus.”

 Daudz  apsveikuma kartiņu  ar sirsnīgiem novēlējumiem saņēma dr. Madara Liepiņa un māsiņa Ija Gorbačenko, kas vēlreiz apliecina pacientu cieņu un mīlestību.  

Kristīnes Pāvelas ģimenes ārsta praksei: “ Gribas, lai baltā pasaulē balti sniegi snieg, Un pa baltiem lielceļiem balti cilvēki iet. Un, lai baltos cilvēkos baltas domas dzimst. Un, lai baltās darbdienās balti svētki ir. /I.Ziedonis/

  Liels Paldies par sirds siltumu un operatīvu darbību sniedzot palīdzību manam tēvam, kas 08.12.2022 no rīta griezās pie ģimenes ārsta . Profesionāli tika sniegta palīdzību un operatīvi izsaukta ātrās palīdzības brigāde, kas nogādāja manu tēvu uz slimnīcu. Pateicamies par atsaucību un mierinājumu ko sniedza medmāsiņa, jo satraukums un apjukums bija liels, un sirsnīgie vārdi ko sniedza medicīnas darbinieki bija nenovērtējami. Slimnīcā tika veiktas nepieciešamās pārbaudes un nepieciešamās darbības. Šobrīd mans tēvs ir mājās un ar lielu pateicību saka: “LIELS PALDIES par atsaucību un sirds siltumu! ” Šajā pirms Ziemassvētku laikā lai sirds siltums vairojas, veselība turas stipra, pārticība mājās un veiksme ik mirkli”

Jekaterinas Gerķes ģimenes ārsta prakse: “ Paldies par iejūtību, atsaucību, akurātību. Vēlu veselību, izturību turpmākajā darbā! Laimīgu Jauno gadu!”  

Daces Gobergas ģimenes ārstu praksei“Paldies, ka tik daudzus gadus esi kopā ar mani un maniem bērniem! Joprojām atceros mūsu pirmo tikšanos reizi pirms 18 gadiem.”

Gundegas Pones ģimenes ārstu praksei:  “Paldies dakterei G. Ponei un mīļajai māsiņai Olgai par sapratni! Veselību dakterei un māsiņai! “

Ineses Rabkevičas ģimenes ārstu praksei:  “Lielu, lielu PALDIES dr. I Rabkevičai un māsiņai Lindai! Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!”

 

Īpašu paldies saņēma arī Salaspils veselības centra Rehabilitācijas nodaļas fizioterapeiti un speciālisti, kā arī Reģistratūras darbinieki.

Sirsnīga paldies par ārstēšanu rehabilitācijas nodaļai-dr. Jolantai Sinkai , fizioterapeitei Irinai Strautiņai, Gitai Lejiņai, Lindai Laatei, Elzai Elīzai Kalniņai, masierim Aleksandram Ziļpaušam, reģistratorēm Dainai un Evitai.

“ Vislielākā pateicība Irinai Strautiņai par rūpību, profesionalitāti un zināšanām. Novēlu labu veselību, izturību!”

“Paldies Elza Elīza Kalniņa, ka Tu mani pieņēmi un ar Tevi ir tik jaukas nodarbības. Paldies!”

“Paldies, Gita Lejiņa, par foršajām masāžām un vingrojumiem! Vienmēr smaidīga, jauka, runātīga!”

“Paldies Lindai Laatei par foršo attieksmi un masāžām! Lai jauki un mierpilni svētki! “

“Masierim Aleksandram! Lai gaiša domas un mierīgs Jums Adventes laiks. Lai Priecīgi un gaiši Ziemassvētki ar saviem mīļajiem! Veselību, panākumus Jaunajā gadā! Paldies par Jūsu cēlo darbu ,ko darāt pacientu labā!”

Anita, Ruta, Lolita, Aļona, Iveta, Sarma– Paldies par sadarbību, veiksmi, izturību!”

“Paldies reģistratūras darbiniecēm par atsaucību, palīdzību. Lai tehnika vienmēr kārtībā!”

Sirsnīgus pateicības vārdus saņēma vairāki speciālisti : Ginekoloģe Olga Lobanova, neirologs Marika Krauce, rehabiliotologs Jolanta Sinka, oftalmologs Ilva Pūķe un māsiņa Dace Strazdiņa un citi mūsu darbinieki.

 

Un īpaši daudz  ar roku rakstītas vēstules no klientiem Mājas aprūpes pakalpojumu nodaļas vadītājai Janai Naumovai un aprūpētājām. Īpašas pateicības  aprūpētājām Jeļenai Petrovai, Marinai Daņilovai, Ritai Latiņinai  un pāris citātu:

“Vēlos pateikties savai aprūpētājai, Jeļenai Petrovai, par sadarbību un godprātīgi paveikto darbu. Lai sokas dzīvē! “

“Dargā Marina, man ir prieks būt par tavu kolēģi! Paldies tev par darbu un palīdzību. Novēlu tev mierīgu un harmonisku Jauno gadu!”

 

Turpināsim visi kopā teikt savus “PALDIES!” arī ikdienā.

Cienīsim sevi un viens otru un būsim saprotošāki un iejūtīgāki.

 Lai labais vairo labo!

Mierpilnus Ziemassvētkus un veselīgu Jauno 2023. gadu!

 

 

 

Klientu ērtībai ir noslēgti līgumi ar apdrošināšanas kompānijām: