Jaunumi
Vēlamies informēt, ka mūsu veselības centrā konsultācijas sniedz sertificēti  ārsti – homeopāti

Sertificēta  ārste – homeopāte Ingrīda  Šneidere

Sertificēts ārsts – homeopāts Denis Oleynik

 

Homeopātija ir ārstniecības metode, kuras pamatā ir līdzības likums- līdzīgs tiek ārstēts ar līdzīgu. Tas nozīmē, ka zāļu līdzeklis mazās devās(potencētā veidā) ārstē tos pašus simptomus, kādus tas izraisītu, lietots lielās devās.

Cilvēka organismam ir brīnišķīga spēja atjaunoties, prasme veseļoties pašam. Dažkārt ,lai atveseļotos ,nepieciešama palīdzība. Homeopātija maigi dod stimulu pacienta dzīvības spēkam, dod iespēju veseļoties.

Mūsdienās tradicionālās medicīnas ārstēšanas metodes tiek bieži kombinētas ar netradicionālo medicīnu. Katram cilvēkam ir predispozīcija slimot ar kādu saslimšanu t.i., katrs no mums ir uzņēmīgs pret kādu slimību. Slimības izpausmi un simptomus var noteikt un izprovocēt vairāki faktori, piemēram, apkārtējā vide, vecums, ilgstošs stresa līmenis, ieradumi, dzīvesveids, iedzimtība utt.

Homeopātiskie preparāti tiek gatavoti no augu, dzīvnieku valsts un minerālu izcelsmes produktiem tos vairākkārtēji  atšķaidot.  Mūsdienās homeopātiskie preparāti tiek lietoti vienlaicīgi ar tradicionālajām zālēm (tabletēm, inhalācijām, injekcijām), lai varētu profesionāli un atbildīgi novērtēt slimības gaitu un ārstēšanas stratēģiju. Pie katra gadījuma ir nepieciešama individuāla pieeja, jo tiek ārstēts konkrētais pacients, ņemot vērā viņam raksturīgos saslimšanas simptomus, organisma atbildes reakcijas un īpatnības. Mazās zāļu devas savukārt neizsauc blaknes.

Biežākie traucējumi, kas tiek ārstēti ar homeopātiju:
Alerģijas, kaulu, muskuļu un neiroloģiskās slimības, acu, deguna un auss slimības, elpošanas sistēmas slimības, ādas slimības, gremošanas sistēmas slimības, uroģenitālās sistēmas slimības, sirds asinsvadu slimības, psiholoģiskas dabas problēmas.

Klientu ērtībai ir noslēgti līgumi ar apdrošināšanas kompānijām: