Pieņemšanas laiki

SIA “Salaspils veselības centrs” speciālistu pieņemšanas laiki, lai pieteiktos zvaniet 67800750 vai rakstiet :registratura@salaspilsvc.lv.

Aizpildot pieteikuma anketu    –https://salaspilsvc.lv/e-pieraksts/   

Vēlamies pievērst Jūsu uzmanību, ka norādītie darba laiki var atšķirties no reālās situācijas (piem. sakarā ar atvaļinājumiem), un lūdzam Jūs zvanīt uz reģistratūru, lai precizētu informāciju.

Valsts apmaksātie pakalpojumi
*Maksas pakalpojumi

Pieņemšana pie speciālistiem un uz izmeklējumiem notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta!

 

 

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
Veselības aprūpes vadītājs pēc iepriekšēja pieraksta
Oftalmologi Irina Petuškova 

 

 

11-15:20

15:20-16*

9-13:20

13:20-14*

Aīda Macijevska 15:30-20

(2 x mēnesī)

8-11:30

11:30-12:30*

12:30-14:30

(2xmēnesī)

Ilva Pūķe 8-13

13-14*

8-13

13-14*

Anda Tribocka 9-12:40

12:40-13*

13-14

Otolaringologi Iveta Melkerte 9 – 12:30

12:30-13*

 

 

9 – 12:30

12:30-13*

Romāns Dzalbs 16-18:30

18:30-19*

Elza Rāte 16-18:15

18:15-18:30*

Jana Gorbača 14-18:30

18:30-19*

Neirologs, bērnu neirologs Marika Krauce 16-18:20

18:20-19*

Neirologs Dmitrijs Glazunovs 13-17:30

17:30-18:30*

 

 

Neirologs Sergejs Pudulis 8:30-13:30

13:30-15:30*

Kardiologi Svetlana Putne 14-15:40

15:40-16*

  Elga Kampiņa 10:20-16:40

10-10:20*

16:40-17*

 

 

 

Endokrinologs Guna Krūmiņa 16-18:15

18:15-18:30*

16-18:15

18:15-18:30*

Ķirurgi Ralfs Jupatovs 9-12:30

12:30-13*

14-18:30

18:30-19*

9-12:30

12:30-13*

9-12:30

12:30-13*

Modra Krauze 9-13:20

13:20-13:40*

15-18:20

18:20-18:40*

Traumatologi, ortopēdi

Dita Danosa 14 – 17

17-19*

 

 

Marija Čistjaka 14-17

17-18*

Ginekologi, dzemdību speciālisti Nataļja Avramenko-Vasiļjeva 9-11:40

11:40-12*

15-18:40

18:40-19*

15-18:40

18:40-19*

Ingrīda Kukliča 14-16:40

16:40-17*

8-10:40

10:40-11*

16-18:40

18:40-19*

15-18:40

18:40-19*

Olga Lobanova 14-16

16-17*

14-16

16-17*

Urologs Sigurds Knipšis 15-18

18-19*
(1x mēnesī).

Urologs Georgijs Kirakozovs 12-13*

13-15

 Bērnu psihiatrs

( pēc iepriekšēja   pieraksta)

Gunārs Trimda   9-15

 

Psihiatrs

(pēc iepriekšēja   pieraksta)
Karīna Konstantinova

 

8-14:30

 

Denis Oleynik

   

 

8-15 8-14 9-15 8-14
Psihoterapeits

(pēc iepriekšēja   pieraksta)

Tarass Ivaščenko* 9-13*
Narkologs Edvīns Jaunušāns  

 

 

 

10-13:20

13:20-14*

Dermatologs, venerologs Irēna Gavriša* 8-13*

(1x mēnesī)

Pneimonologs Ingrīda Šneidere*

 

9-14
(1x mēnesī) 
Homeopāts Ingrīda Šneidere*

 

14:30-15:30

(1x mēnesī pēc pieprasījuma)

 

Homeopāts Denis Oleynik* 15:30-18:30*    
Gastroenterologs Diāna Zandere*      9-12

(1x mēnesī )

 

Vēlamies pievērst Jūsu uzmanību, ka norādītie darba laiki var atšķirties no reālās situācijas (piem. sakarā ar atvaļinājumiem), un lūdzam Jūs zvanīt uz reģistratūru, lai precizētu informāciju.

Speciālisti
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena

Ultrasonogrāfija

(USG)

Ieva Zivtiņa

 

8:30-14

14-14:30*

Ingrīda Šišlo 9-16

16-18*

Viktoriia Snigura

 

14:30-17:00

17:00-19*

Doplerogrāfija

 

Marika Krauce 8:30-13:30

13:30-14*

Ieva Zivtiņa

 

8:30-14

14-14:30*

Ginekologiskā ultrasonogrāfija Nataļja Avramenko-Vasiļjeva 10-11:30

11:30-12*

Ingrīda Kukliča 17-19:15

19:15-19:30*

11.30-13:45

13:45-14*

Olga Lobanova 17:17:40

17:40-18*

Ehokardiogrāfija

( EHO)

Oļegs Orlovs 9-15

15-17*

(1x mēnesī)

Ilona Hvoščinska 8:30-14

14-15:00*

Ehokardiogrāfija

( EHO)

 

Viktoriia Snigura

 

9-10

10-14*

(2x mēnesī)

Elektrokardiogrāfija

(EKG)

8-15 8-11 8-14 14-18
Holtera monitorēšana Tikai pēc pieraksta un

24h monitorēšana

9-10 10-11 12-13

Rentgenoloģiskie izmeklējumi**

(RTG)

Tikai pēc pieraksta!

 

9-17 14-20 8-14 14-20 8-14  

8-14

 

**  Lūdzam ņemt vērā, ka atsevišķos gadījumos, pamatojoties uz Ministru kabineta 19.08.2014.noteikumu Nr. 482 “Noteikumi par aizsardzību pret jonizēkošo starojumu medicīniskajā apstarošanā” 16.5.p. var tikt noteikti ierobežojumi, vai tikt atteikts veikt radioloģiskos izmeklējumus.

Vēlamies pievērst Jūsu uzmanību, ka norādītie darba laiki var atšķirties no reālās situācijas (piem. sakarā ar atvaļinājumiem), un lūdzam Jūs zvanīt uz reģistratūru, lai precizētu informāciju.

Diagnostiskie izmeklējumi

SIA “Salaspils veselības centrs” rehabilitācijas nodaļas darba laiki, lai pieteiktos zvaniet 27044808 vai rakstiet rehabilitacija@salaspilsvc.lv

Vēlamies pievērst Jūsu uzmanību, ka norādītie darba laiki var atšķirties no reālās situācijas (piem. sakarā ar atvaļinājumiem), un lūdzam Jūs zvanīt uz reģistratūru, lai precizētu informāciju.

Valsts apmaksātie pakalpojumi
*Maksas pakalpojumi

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
Rehabilitācijas reģistratūra 8-16 8-16 8-16 8-16 8-16  
Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Jolanta Sinka
*9.15-10 *9.15-10 *9.15-10 *9.15-10 *9.15-10
10-14.10 10-14.10 10-14.10 10-14.10 10-14.10
Fizioterapeiti (Valsts apmaksātie pakalpojumi un maksas pakalpojumi)
 
   
  
Gita Lejiņa 8-15

*15-16

8-15

*15-16

8-15

*15-16

8-15

*15-16

8-15

*15-16

Lana Liepiņa 8-12

12-16*

8-12*

12-16

8-12

12-16*

8-12*

12-16

8-12

12-16*

Aiga Tkačenko ilgstošā prombūtnē
Lāsma Igovena 8-9:15*

9:15-12:15

12:15-13*

8-9:15*

9:15-12:15

12:15-13*

Ingūna Meldere 9-12*

12-13

13-14*

14-17

9-12*

12-13

13-14*

14-17

9-12*

12-13

13-14*

14-17

9-12*

12-13

13-14*

14-17

9-11*

11-13

 

Irina Strautiņa 8.30-15

*15-16

8.30-15

*15-16

8.30-15

*15-16

8.30-15

*15-16

8.30-15

*15-16

 
Ieviņa Bukovska 9-14

*14-16

9-14

*14-16

9-14

*14-16

 
Nikolajs Vladimirovs 8-15

*15-16

8-15

*15-16

8-15

*15-16

8-15

*15-16

8-15

*15-16

 
Alīna Kurmeļova 14-18

*18-20

14-18

*18-20

14-18

*18-20

 
   Linda Laata 8-14:30

*14:30-16:30 

  8-14:30

*14:30-16:30

  8-14:30

*14:30-15:30

 
  Violeta Osīte 16-18

*18-20

    16-18

*18-20

 
 Masieris Aleksandrs Ziļpaušs* *16-20 *13-20 *13-20 *8-13
Ergoterapeite Sonāra Rudzgaile 9.30-16 9.30-16
Ergoterapeite Kornēlija Meļņika ilgstošā prombūtnē  

 

Psiholoģe-smilšu terapijas metodes praktizētāja Zigrīda Lukša* *16-20
Mākslas   terapeite Inga Slokenberga 9-13

*13-15

   
Mākslas terapeite Alīna Anna Pitkeviča   16-19  16-19  
Psiholoģe Inga Bērziņa   *18-20 15-17

*17-20

*10-15
Psiholoģe Jevgēnija Sergejeva 9-16

*17-20

  9-15 *9-11

12-20

9-15
Psiholoģe Sarmīte Vasiļevska 12-15 14-16 10-14
Uztura speciāliste Karina  Ozola*  

 

*15-19

(1x mēnesī)

 

 

Sāls istaba*   *8-16 *8-16 *8-16 *8-16 *8-16
Ūdens dzieniecība
Zemūdens masāža* Inna Griška

( tel: 28346750)

8-12 14-18 8-12 15-19
Šarko duša* Inna Griška

( tel: 28346750)

8-12 14-18 8-12 15-19
Fizikālā terapija
Fizikālās terapijas kabinets 8-12
13-18
7.30-12
14-18
8-12
13-18
7.30-12
15-19
7.30-12

13-15

Patreiz grupu nodarbības nenotiek!
Grupu nodarbības

 

 

Vesela mugura
 Grūtnieču vingrošana
Ārstnieciskā vingrošana skolas vecuma bērniem
Zīdaiņu peldēšana*  6-12 mēneši
Bērnu peldēšana 1-2 gadi    
Bērnu peldēšana 3-4 gadi  

 

Rehabilitācija
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
Dienas stacionārs ! Var būt darba laika izmaiņas 10-18 8-16 8-16 8-16 8-16
Dežūrārsts 15-20 15-20 15-20 15-20 15-20 8-15

Obligātā veselības pārbaude

(OVP )

pēc iepriekšēja pieraksta  

*14-18

 (1x mēnesī)

 

*14:30-18

(1x mēnesī)

Diabētiskās pēdas aprūpes kabinets

(pēc iepriekšēja     pieraksta)

Aleksandra Oniščuka
Diāna Veinberga
Ieva Govša
Krista Gabrāne
Pēdas aprūpes kabinets

(pēc iepriekšēja   pieraksta)

Aleksandra Oniščuka*
Diāna Veinberga*
Ieva Govša*
Krista Gabrāne*
Citi pakalpojumi
Klientu ērtībai ir noslēgti līgumi ar apdrošināšanas kompānijām: