Jaunumi
Izmanto valsts piedāvāto iespēju – saņem valsts apmaksātus tehniskos palīglīdzekļus, tai skaitā protezēšanu

 

Dzīve ir kustība. Bet var pienākt brīdis, kad cilvēkam, lai tas varētu iespējami pilnvērtīgi pārvietoties un būt mobils, nepieciešami tehniskie palīglīdzekļi, piemēram, protēzes, ortozes, ortopēdiskie apavi, rolatori, riteņkrēsli vai citi pārvietošanās palīglīdzekļi. Savukārt, ir palīglīdzekļu grupa, kas krīzes gadījumos, ievērojami uzlabo dzīves kvalitāti, kā, piemēram, funkcionālās gultas, pretizgulējumu matrači u.c. aprūpes palīglīdzekļi.

Savā praksē esam pārliecinājušies, ka  daudzi cilvēki nezina par iespēju saņemt sev nepieciešamo palīdzību ar valsts finansējumu (to var saņemt gan pieaugušie gan bērni), un vēl mazāk cilvēku zina par iespēju iegādāties nepieciešamo palīglīdzekli nevis rindas kārtībā, bet ar Kompensācijas mehānisma palīdzību. Kompensācijas mehānisms ļauj ātrāk saņemt nepieciešamo palīdzību, kā arī iegādāties tehnisko palīglīdzekli ar papildus funkcionalitāti vai pielāgotu/nokomplektētu tieši jums.

Lai informētu sabiedrību par šīm iespējām un izskaidrotu to saņemšanas kārtību, ir sagatavots informatīvais materiāls, kurš ir pieejams te.

Protezēšanas un ortopēdijas centrs

www.poc.lv

Klientu ērtībai ir noslēgti līgumi ar apdrošināšanas kompānijām: