Jaunumi
Lūdzam ievērot epidemioloģiskās drošības prasības!

Lūdzam ievērot!

Saskaņā ar grozījumiem Ministru kabineta 2021. gada 28. septembra noteikumos Nr. 662 „Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, kas stājas spēkā no 2022.gada 25.janvāra visiem pacientiem un apmeklētājiem, ienākot SIA „Salaspils veselības centrs”, ir pienākums valkāt medicīniskās sejas maskas vai ne zemākas klases kā FFP2 respiratorus bez vārsta, nodrošinot to pareizu valkāšanu – tā, lai maska vai respirators pilnībā aizsedz muti un degunu. Ja savas maskas nebūs, tā jāiegādājas aptiekā.

Lai pasargātu savu, līdzcilvēku un veselības centra darbinieku veselību, lūdzam ievērot prasības:
– veselības centra telpās uzturēties medicīniskajās sejas maskās, vai ne zemākas klases kā FFP2 respiratoros bez vārsta,
– dezinficēt rokas,
– ievērot 2 metru distanci.

Atrasties veselības centra telpās un saņemt veselības aprūpes pakalpojumus klātienē nav tiesību personām, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija atbilstoši aktuālām epidemioloģiskās drošības pasākumus reglamentējošo normatīvo aktu prasībām, kā arī personām ar akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmēm un pamatotām aizdomām par saslimšanu ar Covid 19.

Veselības centru drīkst apmeklēt tikai ar iepriekšēju pieteikšanos!

Klientu ērtībai ir noslēgti līgumi ar apdrošināšanas kompānijām: