Jaunumi
Ārstnieciskā masāža ar manuālās terapijas elementiem
masāža

Ņemot vērā iedzīvotāju vēlmi saņemt augsti kvalificētus veselības aprūpes pakalpojumus tuvāk savai dzīvesvietai, piedāvājam ārstniecisko masāžu, kas papildināta ar manuālās terapijas elementiem.
Galvenā indikācija masāžai ar manuālās terapijas elementiem ir dažādas izcelsmes muguras sāpes. Tāpēc pakalpojuma mērķis ir paplašināt iespējas palīdzēt pacientam atgūt veselību, kā arī attālināt saslimšanas, uzturēt un uzlabot dzīves kvalitāti.
Speciālists katram pacientam, ņemot vērā viņa veselības stāvokli, ievērojot citas saslimšanas un fiziskās iespējas, izveidos individuālu plānu, ietverot arī manuālās terapijas elementus.

Sertificēts fizioterapeits, lai veicinātu ārstnieciskās masāžas efektivitāti, var pielietot (savas kompetences ietvaros) arī manuālās terapijas elementus. Lai sniegtu kvalitatīvu pakalpojumu, procedūras sākumā tiek veikta rūpīga izmeklēšana. Fizioterapeits savu pieeju akcentē uz lēnām, saudzīgām un ritmiskām kustībām. Procedūras mērķis: atjaunot fizioloģisko kustību amplitūdu locītavās, atbrīvot asinsvadus, nervus un limfvadus no saspieduma, normalizēt mīksto audu elasticitāti.
Pielietojot manuālās terapijas tehniku var panākt ātrāku veselības stāvokļa uzlabošanu.
Sīkāka informācija un pieraksts rehabilitācijas nodaļas reģistratūrā, tālrunis 27044808
Ārstnieciskā masāža ar manuālās terapijas elementiem veic mūsu fizioterapeiti Nikolajs Vladimirovs un Aiga Tkačenko.

Ar pakalpojuma cenām var iepazīties cenrādī . ( spiest šeit)

Klientu ērtībai ir noslēgti līgumi ar apdrošināšanas kompānijām: