Jaunumi
Masāža arī pēcpusdienās un vakaros!
masāža

Salaspils veselības centrs piedāvā Jūsu ērtībai MASĀŽAS pēcpusdienās un vakaros .

Sertificēti fizioterapeiti veiks vispārējo masāžu vai masāžu noteiktai zonai, pēc nepieciešamības vai ārsta nosūtījuma.

Kakla un apkakles zona – 13,00 Eur
Muguras masāža – 17,00 Eur
Vispārējā masāža ( klasiskā 60 min.) – 35,00 Eur

Zvani un piesakies Rehabilitācijas reģistratūras tālrunis 27044808

Masāžas plaši izmanto skaistumkopšanā, lai gan katra masāža arī ir ārstnieciska, jo iedarbojas uz ķermeni kā mehānisks kairinātājs. Kairinājumu panāk ar dažādiem masāžas paņēmieniem – glaudīšanu, berzēšanu, mīcīšanu, vibrāciju utt.. Turklāt atkarībā no masāžas elementiem un to izpildīšanas veida var iegūt relaksējošu vai tonizējošu efektu.

Klasiskā ārstnieciskā masāža ir viena no vissenākajām tautas dziedniecības metodēm. To pielieto dažādu slimību profilaksē un ārstēšanā. Masāžai atkarībai no paņēmienu veida piemīt pretsāpju, spazmolītisks, pretiekaisuma, nomierinošs, uzbudinošs un cits efekts. Masāža labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu, sirds asinsvadu sistēmu, saišu sistēmu, locītām, muskuļiem, uzlabo ādas apasiņošanu, āda kļūst mīkstāka, elastīgāka, tvirtāka. Masāžas iedarbības laikā tiek aktivizēta venozā attece un limfodrenāža, kas veicina toksīnu izvadīšanu no organisma. Patīkama procedūra ķermenim, kas palīdz atbrīvoties no celulīta un vienlaicīgi koriģē ķermenim svaru un apjomu, pastiprina organisma aizsargspējas. Klasiskā masāža mazina psiho-emocionālo spriedzi. Brīnišķīgs pretstresa līdzeklis!

Masāža palīdz daudzos gadījumos:

  • Masāžu izmanto gan mugurkaula un locītavu funkcionālo traucējumu gadījumos, gan veģetatīvās un endokrīnās sistēmas regulācijas atjaunošanai, gan asinsrites traucējumu novēršanai, taču visbiežāk to iesaka muskuļu saspringuma izraisītu muguras sāpju un galvassāpju gadījumā. Jau viens seanss mazina organismā stresa hormona kortizola līmeni un palīdz vairoties prieka un laimes hormonam oksitocīnam.
  • Masāža palīdz uzlabot veselību daudzu saslimšanu gadījumā, piemēram, bronhīta slimniekiem palīdz atklepot. Osteoporozes skartu ekstremitāšu masēšana uzlabo kalcija, fosfora un citu minerālvielu piekļuvi trauslajiem un porainajiem kauliem.
  • Ar masāžas palīdzību iespējams palīdzēt skoliozes un citu mugurkaula deformāciju gadījumā. Skoliozes dēļ mugurkauls saliecas uz to pusi, kurā muskuļi ir saspringti, bet otrā – ir novājināti. Lai muguru iztaisnotu, ieliekuma puse jāmasē, izmantojot atslābinošus, bet izliekuma – liekot lietā tonizējošus un muskuļus spēcinošus paņēmienus. Šajā gadījumā nepieciešami vismaz divi masāžas kursi ar desmit procedūrām katrā.
  • Masāžas iedarbība atkarīga no paņēmienu izpildīšanas veida. Relaksēties palīdzēs ilgstoša, dziļa masāža, veicot lēnas kustības. Toties uzmundrinās īslaicīga, ātri veikta virspusēja masāža. Mūsdienās 90% gadījumu veic nomierinošu masāžu, tomēr dažkārt, piemēram, cilvēkiem ar pazeminātu vairogdziedzera darbību vai zemu asinsspiedienu nepieciešama tonizēšana.
  • Masāža labvēlīgi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu, jo asinis no iekšējiem orgāniem pieplūstādai un muskuļiem. Masāža uzlabo locītavu funkcijas un saišu aparāta darbību, palielinot to elastību un kustīgumu. Pēc sporta nodarbībām vai smaga darba tā veicina pienskābes daudzuma samazināšanos muskuļosun organisko skābju izvadīšanu. Āda masāžas laikā attīrās no raga slāņa šūnām, tiek stimulēta sviedru un tauku dziedzeru darbība.
  • Masējot paātrinās limfas plūsma, tādējādi audiem pieplūst vairāk barības vielu un šūnas tiek atbrīvotas no vielmaiņas galaproduktiem. Procedūras laikā paplašinās asinsvadi, tāpēc audi tiek bagātīgāk apgādāti ar barības vielām un skābekli. Pēc 30 gadu vecuma vielmaiņas procesi organismā pamazām palēninās. Ar regulāru masāžas kursu palīdzību šo lejupslīdi iespējams kavēt. Tā labvēlīgi ietekmē visu organismu, rosina intelektuālā darba spējas, mazina nogurumu un stresu, atslābina saspringušos muskuļus un veicina garīgo labsajūtu.
Klientu ērtībai ir noslēgti līgumi ar apdrošināšanas kompānijām: