Jaunumi
Muguras veselības grupa

Vingrošana ar slinga terapijas elementiem                                                   
TREŠDIENĀS plkst.8.00 , 70 kab.

Vada sertificēts fizioterapeits Nikolajs

Pieteikties Rehabilitācijas reģistratūrā vai tālrunis 27044808 

Lielākai daļai no mums ir problēmas ar muguru, pēc klientu pieprasījuma atveram jaunu muguras veselības grupu izmantojot slinga jeb saišu terapijas elementus tepat Salaspilī !

Slinga jeb saišu terapiju ir fizioterapijas metode, kuru pielieto, izmantojot speciālu profesionālu fizioterapijas aprīkojumu. Slinga terapija ir diagnostikas un ārstēšanas vingrojumu sistēma muskuloskeletāro traucējumu uzlabošanai, tā palīdz pie skoliozes, apaļas vai plakanas muguras, plakanas pēdas, “X” veida kājām, neiroloģiskām saslimšanām u.c. Tā ir ļoti vērtīga procedūra pie diska trūcēm, spondilozēm, sasprindzinātiem muskuļiem, dažādām stājas problēmām.

Profilakses nolūkā Slinga terapiju izmanto, lai palielinātu muskuļu spēku, uzturību un stiprinātu dziļo muskulatūru vai atbrīvotu saspringtos muskuļus. Terapija ļauj uzlabot locītavu stabilitāti un stimulēt sensori-motoro sistēmu, kā arī uzlabot pašsajūtu, veselību, stāju un gaitu, uzturēt labu fizisko formu un savlaicīgi novērst muguras veselības problēmas. Ar Slinga terapijas palīdzību var veikt mugurkaula muskuļu stiprināšanu, stiepšanu un relaksāciju, kā arī visu pārējo lielo locītavu spēka paaugstināšanu un kustību apjoma palielināšanu.

Cena par 1 nodarbību – 8,00 Eur 

Gaidām uz vingrošanas nodarbībām!

Klientu ērtībai ir noslēgti līgumi ar apdrošināšanas kompānijām: