Jaunumi
NO 03.04.2023. SALASPILS VESELĪBAS CENTRA COVID-19 VAKCINĀCIJAS TELEFONA NUMURS 27892842 TIEK SLĒGTS!

!!! No 03.04.2023. tiek apturēta Covid-19 vakcinācijas pieraksta un uzziņu tālruņa 27892842 darbībs, un e-pasta: vakcinacija@salaspilsvc.lv darbība .

Aicinām visus iedzīvotājus, kas vēlas vakcinēties pret Covid-19, pieteikties savai vakcīnai:

1. Tīmekļvietnē www.manavakcina.lv 

Lai pieteiktos uz konkrētu vakcinācijas laiku ārstniecības iestādē:

  • jāatver vietne manavakcina.lv (un jāaizpilda pieteikums vakcīnai, ja tas vēl nav aizpildīts);
  • jāizvēlas kalendārs no tām ārstniecības iestādēm, kas sniedz noteiktus pieraksta laikus, atzīmējot sev vēlamo laika intervālu;
  • jāsagaida sistēmas apstiprinājums (īsziņa /e-pasts);
  • jāierodas vakcinēties uz izvēlēto vietu un apstiprināto laiku.
  • Iedzīvotāji tiek aicināti nākt uz vakcinācijas vietām, ja ir saņemts apstiprinājums no tīmekļvietnes manavakcina.lv par vakcināciju, kā arī nākt uz vakcinācijas kabineta/ centra ne ātrāk kā 15 minūtes pirms sava apstiprinātā vakcinācijas laika.

2. Sazinoties ar  savu ģimenes ārstu;

Lai uzzinātu, vai ģimenes ārsta praksē veiks vakcināciju, vai tikai veidos vakcinējamo pacientu sarakstu, jāsazinās ar ģimenes ārstu.

Ja ģimenes ārsts ir arī vakcinācijas pakalpojumu sniedzējs (to ģimenes ārsts varēs pats pateikt sarunas laikā), tad ģimenes ārsts veiks reģistrāciju vakcīnai, kā arī vakcinācijas process pēc ģimenes ārsta uzaicinājuma notiks ģimenes ārsta praksē.

3. Sazinoties ārstniecības iestādēm, kas nodrošina vakcināciju pret Covid-19 : https://www.vmnvd.gov.lv/lv/vakcinacija-iedzivotajiem

 

 

Klientu ērtībai ir noslēgti līgumi ar apdrošināšanas kompānijām: