Jaunumi
Obligātā veselības pārbaude – pieejamas brīvas vietas 17.11.21!

OBLIGĀTĀS VESELĪBAS PĀRBAUDE Salaspilī!
 

Pieejamas brīvas vietas uz 17.11.21. no plkst.14.00 -18.00

ZVANI un PIERAKSTIES!
Pieraksts reģistratūrā vai pa tālruņiem 67800750.

Obligātā veselības pārbaude jāveic visiem darbiniekiem:

  • stājoties darbā – pirms darba līguma noslēgšanas (pirmreizējā veselības pārbaude);
  • regulāri, saņemot darba devēja norīkojumu (periodiskā veselības pārbaude);
  • mainoties darba vides faktoriem vai darba apstākļiem, veselības traucējumu, biežas vai ilgstošas darbnespējas gadījumā (ārpuskārtas jeb papildu pārbaude).

Kādi dokumenti ir nepieciešami?

Ņemot vērā darba vides kaitīgos faktorus, darba devējs darbiniekam noformē obligātās veselības pārbaudes karti (2 eksemplāros), ar kuru darbinieks dodas uz veselības aprūpes iestādi.

LŪDZAM PIEVĒRST UZMANĪBU!

Lai nodrošinātu un ievērotu visus nepieciešamos drošības pasākumus, klientus apkalposim tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Nākot uz obligāto veselības pārbaudi:

  • līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments,
  • izsniegtā obligātā veselības pārbaudes karte,
  • obligāti jālieto sejas aizsargmaska.

!!! Uz obligāto veselības pārbaudi lūgums ierasties bez saaukstēšanās slimības pazīmēm (iesnām, klepus, paaugstinātas temperatūras, kakla sāpēm). Būsim atbildīgi pret savu un līdzcilvēku veselību!

Kāpēc ir jāveic obligātās veselības pārbaudes (OVP)?

OVP veikšana ir Latvijas Republikas normatīvo aktu prasība, taču OVP veikšanai ir arī praktiski apsvērumi, tās ir vajadzīgas gan darba devējiem, gan nodarbinātajiem.

Regulāri un kvalitatīvi veiktas OVP ļauj laikus atklāt kaitīgo faktoru ietekmi uz nodarbināto veselību un izstrādāt preventīvus pasākumus. OVP palīdz laikus novērst kaitīgo faktoru ietekmi, nepieļaujot nodarbināto saslimšanu, kā arī ļauj atklāt arodslimības, ar darbu saistītas slimības un vispārēja rakstura slimības agrīnās stadijās, kad iespējama efektīva ārstēšana un rehabilitācija.

Tādējādi darba devējam ilgstoši būs veseli, kvalificēti un darbspējīgi nodarbinātie, kas savukārt ļoti tieši ietekmē saražotās produkcijas vai sniegto pakalpojumu apjomu un/vai kvalitāti.

Sadarbojamies ar apdrošināšanas kompānijām!

Sazinies pa e-pastu virsmasa@salaspilsvc.lv vai tālruni 67800740, uzņemumiem piedāvājam ērtāko risinājumu.

Obligātās veselības pārbaudes ir iespējams veikt strādājošo kolektīvam (iepriekš sazinoties) un individuāli (tai skaitā arī jaunpieņemtajiem darbiniekiem).

 

Klientu ērtībai ir noslēgti līgumi ar apdrošināšanas kompānijām: