Jaunumi
INFORMĀCIJA PAR PIEEJAMIEM PAKALPOJUMIEM ĀRKĀRTAS SITUĀCIJAS LAIKĀ

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju un  Veselības ministrijas rīkojumu Nr.59 “ Par veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas ierobežošanu ārkārtējās situācijas laikā”, kas stājas spēkā šī gada 27. martā, ir notikušas būtiskas izmaiņas Salaspils veselības centra darbībā.

VISI KLĀTIENES PAKALPOJUMI TIKAI AR IEPRIEKŠĒJU PIERAKSTU!

1. Dežūrārsts  pieaugušajiem pieņem darbdienās  15 -20, sestdienās – 8 -15. Telefons saziņai ☎️ 67800759.
2. Akūtos gadījumos  ar iepriekšēju pierakstu pieņem šādi speciālisti: ķirurgs, oftalmologs, neirologs, ginekologs, dzemdību speciālists, psihiatrs, narkologs.
3. Attālinātās telefoniskas konsultācijas  ar iepriekšēju pierakstu* sniedz:

          ☎️Otolaringologs Romans Dzalbs pirmdienās un otrdienās  16 – 19

☎️Otolaringoloģe Jana Gorbača sestdienās  10 – 14

         ☎️Traumatologs, ortopēds Dita Danosa piektdienās  14 -18

☎️ Pulmonoloģe Ingrīda Stūre 16.04.2020.  no 14:30 līdz 19:00
* Pieraksts uz valsts apmaksātām attalinātājām telefoniskām konsultācijām zvanot uz reģistratūru (nepieciešams nosūtījums)
* Pieraksts uz attālinātām maksas konsultācijām – Piearsta.lv. attālinātās konsultācijas cena – 15 euro.
4. Pacientu ar hroniskām saslimšanām aprūpe tiek nodrošināta, primāri izvēloties saziņas veidu –  attālināta konsultācija.
5. Tiek sniegti pakalpojumi,  lai nodrošinātu terapijas nepārtrauktību pacientiem, kuriem jāturpina vai jāpabeidz stacionāri neatliekamā kārtā uzsākta ārstēšana, ko apliecina izraksts no stacionāra.
6. Tiek nodrošināta grūtnieču aprūpe.
7. Rentgena kabineta darba laiks: otrdienās  8 – 13, ceturtdienās  14 – 19.
8. EKG kabineta darba laiks: pirmdienās 9 – 12, ceturtdienās  15 -18.
9. Procedūru – vakcinācijas kabineta  darba laiks: pirmdienās, otrdienās, trešdienās, piektdienās  14 -16, ceturtdienās 9-11.
10. Akūtās un subakūtās rehabilitācijas ietvaros tiek nodrošināta fizioterapija,  fizikālā medicīna , fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta konsultācijas  personām,  kurām šī pakalpojumu atlikšana var radīt invalidizācijas risku vai darbaspēju zaudēšanu, tai skaitā bērniem, kuriem rehabilitācijas pakalpojumu atlikšana saistīta ar ievērojamu funkcionēšanas traucējumu pasliktināšanos.
11. Fizikālās terapijas kabineta darba laiks: Pirmdienās – trešdienās 10 -12; ceturtdienās 15 – 17, piektdienās 13-14.
12.Tiek pārtraukti šādi pakalpojumi: ehokardiogrāfija, veloergometrija, holtera monitorēšana, asins spiediena diennakts monitorēšana,  dienas stacionāra pakalpojumi, obligātās veselības pārbaudes, profilaktiskās pārbaudes, pēdu aprūpes pakalpojumi, masāžas, ūdensdziedniecības procedūras, sāls istaba, smilšu spēļu terapijas, psihologa pakalpojumi, grupu nodarbības.
13. Līdz 2020. gada 22. aprīlim tiek pārtraukta un netiek veikta pacientu reģistrēšana plānveida veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai.
14. Izmaiņas ir spēkā līdz jaunajam valdības rīkojumam.

SVARĪGI!

  • Dodieties uz Veselības centru vai Ģimenes ārsta praksi tikai īpašas neatliekamas vajadzības gadījumā, iepriekš sazinoties vai ar iepriekšēju pierakstu.
  • Pirms jebkura pakalpojuma saņemšanas  vērsieties  reģistratūrā  un aizpildiet  anketu.
  • Nāciet  īsi pirms noteiktā pieņemšanas laika, neveidojot gaidīšanas rindu pie speciālistu kabinetu durvīm.
  • Centra telpās ievērojiet distanci no citiem cilvēkiem 2m.
  • Lūdzam ierasties bez pavadoņiem (izņemot gadījumus, ja pakalpojums paredzēts nepilngadīgai personai vai nepieciešama tulka klātbūtne un citiem īpašiem gadījumiem).
  • Nododiet virsdrēbes garderobē vai atstājiet tās tam paredzētajās vietās.
  • Centra telpās ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi.
  • Ja Jums ir pamatotas aizdomas par saslimšanu, ārstniecības iestādes apmeklēt AIZLIEGTS zvaniet ☎️savam ģimenes ārstam vai ☎️8303 vai ☎️113 (ar smagiem saslimšanas simptomiem!)

Ja vēlaties iegūt informāciju vai uzdot jautājumus par COVID-19, var zvanīt uz bezmaksas informatīvo tālruni 8345 vai uz Slimību profilakses un kontroles centra informatīvo tālruni ☎️67387661, Informācija arī SPKC mājaslapā https://spkc.gov.lv.

Ģimenes ārstu konsultatīvais  tālrunis ☎️66016001.

Klientu ērtībai ir noslēgti līgumi ar apdrošināšanas kompānijām: