SIA “Salaspils veselības centrs” ir ambulatorās aprūpes iestāde un piedāvā plašu ambulatoro pakalpojumu klāstu. Salaspils veselības centrā ir sekojošas nodaļas:

  1. Ārstnieciski konsultatīvā nodaļa, kurā dažādu specialitāšu ārsti veic mūsu klientu izmeklēšanu, veselības traucējumu diagnostiku, diferenciāldiagnostiku, kā arī slēptu slimības formu savlaicīgu atklāšanu un ārstēšanu.
    Acu ārsts (Okulists), Bērnu neirologs, Dermatoveneralogs, Endokrinologs,  Gastroenterologs, Ginekologs, Kardiologs, Ķirurgs, Otorinolaringologs (LOR), Narkologs, Neirologs, Psihiatrs, Podologs, Pneimonologs, Traumatologs-ortopēds, Urologs u.c.
  2. Diagnostikas nodaļa, kurā ar mūsdienīgām metodēm un aparatūru veic detalizētu un vispusīgu veselības stāvokļa pārbaudi.
    Ultrasonogrāfija (USG), Radioloģija (Rentgens), Elektrokardiogrāfija (EKG),  Ehokardiogrāfija (EHO), Holtera monitorēšana ( 24 h) , Assinspiediena monitorēšana (24h) u.c.
  3. Dienas stacionārs,  kur ir iespējams veikt i/m un i/v manipulācijas, saņemt i/v medikamentozo terapiju (ārstnieciskā kursa veidā) un vakcināciju pieaugušajiem pret ērču encefalītu un gripu.
    Rehabilitācijas nodaļa, rūpējoties par Salaspils iedzīvotāju veselību ir pieejami rehabilitācijas, fizioterapijas un fizikālās terapijas pakalpojumi, kā arī veselību veicinoši pakalpojumi: sāls istaba, individuālā ārstnieciskā vingrošana, masāža, kā arī zīdaiņu peldēšanas nodarbības Salaspils baseinā. Sertificēti fizioterapeiti strādā ar dažādām metodēm un terapijām:  Slinga terapija, Šrota metode, teipošana u.c.
  4.  Aprūpe mājās. Šis pakalpojums nepieciešams cilvēkiem dažādu iemeslu dēļ, bet visam pamatā ir dažāda līmeņa grūtības personīgajā aprūpē un savu pamatvajadzību apmierināšanā. Bieži klientu grūtības ir ilgstošas, bet citi tikai īslaicīgi nespēj sevi aprūpēt dažādu ierobežojumu dēļ, tāpēc kvalitatīvs sociālās aprūpes mājās pakalpojums visiem mūsu klientiem ir liels atbalsts ikdienas dzīvē.

Salaspils veselības centra galvenais uzdevums ir Salaspils reģiona iedzīvotāju veselības aizsardzība un uzlabošana, piedāvājot kvalitatīvus medicīniskos pakalpojumus.
Nemitīgi cenšamies uzlabot un pilnveidot sniegto pakalpojumu kvalitāti un papildināt to klāstu. Salaspils veselības centra speciālisti seko līdzi jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un ārstniecības metožu attīstībai, tāpēc cenšas ieviest darbā visjaunākos sasniegumus, jo tas ļauj efektīgāk palīdzēt klientiem, rūpējoties par viņu veselību. Darām visu iespējamo, lai realizētu uzstādīto pamatuzdevumu.