Atsauksmes
Gribu pateikt lielu PALDIES dakterim R. Luņinam. Atsaucīgs, laipns, pozitīvs, jauns, zinošs ķirurgs. Ļoti labi izskaidroja, ieteica un tika atrasts risinājums. Šobrīd notiek atveseļošanās process. Pirms tam, divus gadus gāju pie citiem ķirurgiem, kuri mani sūtīja pie speciālistiem, veica dažādas medicīniskas manipulācijas, diemžēl problēma palika.
Anita 2019. gada 10. marts
Neiesaku Zaļenieci. Pēdējos gados kļuvusi par šizofrēnisku monstru. Uz darbu iet tad, kad pašai to gribas. Atvaļinājuma laikā nav aizvietotāja. Kavē darba sākumu par 1 stundu. Darbu beidz par stundu ātrāk. Neatbild uz pacienta zvaniem.
Māra 2018. gada 13. janvāris
Izsaku vissirsnīgākos pateicības vārdus dakterītei(ārstu prakse) Ritai Zaļeniecei par profesionalitāti,iejūtību,milzīgi-cilvēcisko sapratni un ieklausīšanos ikvienā pacientā.Nevar neatzīmēt māsiņas labsirdību,zinošu (perfekt) savā izvēlētajā profesijā. Ar cieņu Adamaišu ģimene. 2017-08-21
Anita 2019. gada 10. marts
Vēlējos palsavēt dakteri Žanetu Simanoviču- ļoti forša dakterīte - vienmēr sniegs palīdzību, informāciju. Ļoti atsaucīga, zinoša. Nepilngadīgai meitai nācās iet pie dakteres vienai, jo netiku no darba. Dakterīte pieņēma meiteni, apskatīja un meitas klātbūtnē uzzvanīja man, lai sniegtu informāciju par problēmu un risinājumu. Arī dakteres māsiņas ir ļoti atsaucīgas un zinošas- sniedz palīdzību un ieteikumus, kad dakterītei nav pieņemšanas! Liels paldies par jūsu darbu!
Inga 2017. gada 13. septembris
Ieteiktu vadībai pārskatīt rentgentologa atalgojumu 27.kab. Ja ārste uz darbu ierodas ar kavēšanos, tad attiecīgi tik arī atvilkt no algas!
Anna 2019. gada 23. janvāris
Paldies reģistratūras darbiniecēm un rentgena kabineta māsai par vakardienas profesionālo un kvalitatīvo rīcību. Paldies par Jūsu attieksmi, atbalstu, iejūtību, izpratni un profesionālo palīdzību. Paldies!Paldies par Jūsu attieksmi, atbalstu, iejūtību, izpratni un profesionālo palīdzību. Paldies!
Inese Done 2017. gada 12. decembris
iesniegt atsauksmi
Vārds*
E-pasts*
Atsauksme*
preloader
Klientu ērtībai ir noslēgti līgumi ar apdrošināšanas kompānijām: