Jaunumi
Valsts apmaksātas podologa konsultācijas – diabētiskā pēdas aprūpe

Lieliski jaunumi nav jāgaida rindā, iespēja saņemt diabētisko  pēdas aprūpi nekavējoties (nepieciešams nosūtījums no ģimenes ārsta vai  endokrinologa).

Izmanto iespēju, podologs parūpēsies par tavām pēdām, pieejamas brīvas vietas februārī

Pacientiem ar cukura diabēta saslimšanu no valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksāta aprūpe diabētiskās pēdas aprūpes kabinetā, kurā pēdu aprūpi nodrošina podologs.

Pacientam, kurš slimo ar cukura diabētu, nosūtījumu uz diabētiskās pēdas aprūpes kabinetu, izvērtējot pacienta pēdu veselības stāvokli, var izsniegt ģimenes ārsts vai ārsts-speciālists, kurš ir līgumattiecībās ar valsti (piemēram, endokrinologs). Šiem pacientiem endokrinologs ir tiešās pieejamības speciālists, pie kura var doties bez nosūtījuma.

Lēmumu par pēdu aprūpes biežumu un nepieciešamo aprūpes apjomu pieņem ārsts, izvērtējot cukura diabēta pacienta pēdu stāvokli. Saņemot valsts apmaksātu veselības aprūpi Diabētiskās pēdas aprūpes kabinetā, pacientam nav jāveic pacienta iemaksas vai līdzmaksājumi.

Sīkāka informācija reģistratūrā tālrunis 67800750, 20011289

Pilns ārstnieciskais aparāta pedikīrs:

  • Pedikīrs tiks veikts, izmantojot sausā pedikīra aparātu ar speciāliem abrazīviem uzgaļiem.
  • Sausā aparāta pedikīram ir lielākas priekšrocības nekā klasiskajam pedikīram ar ūdens vanniņām, jo sausais pedikīrs izslēdz risku dažādu sēnīšu un infekciju slimībām, kas var veidoties mitrumā.
  • Procedūras laikā nagi tiek apstrādāti ar speciāli tam paredzētām frēzēm un līdzekļiem, ievērojot pilnīgu dezinfekciju.
  • Ārstnieciskā pedikīra laikā var veikt procedūras ieaugušu vai deformētu nagu, ādas sabiezējumu un sausuma, kārpu un varžacu likvidēšanai, sēnīšu bojātu nagu ārstēšanai.

Jauni pakalpojumi:

  •  Gēls bojātu kāju nagu daļu vai visa zaudētā vai sēnīšu slimību skartā naga protezēšanai.
  •  Ieteicams ne tikai estētisku, bet arī medicīnisku apsvērumu dēļ, lai ļautu jaunajam nagam izaugt taisnam un augšanas laikā pasargātu no sēnīšu infekcijas.
  •  Gēla sastāvā iekļautā aktīvā viela ierobežo un ievērojami samazina sēnīšu izplatību jaunajā nagā.
  • Gēls ārstē sēnīti, kura iegūta traumas rezultātā. Infekciozas izcelsmes sēnīšu skartos nagus ieteicams ārstēt ar medikamentiem un kā papildus līdzekli izmantot gēla pārklājumu.
  • Efektīva ārstēšana būs tikai tad, ja klients konsultēsies pie dermatologa. Laboratorisks izmeklējums dos daudz labāku rezultātu, lai konstatētu vai sēnīte ir radusies traumas rezultātā vai tai ir infekcioza izcelsme.

Kopj pēdas cukura diabēta pacientiem. Ir iespējams izvēlēties tikai pārragojuma likvidēšanas manipulāciju vai arī tikai nagu apstrādi ar pedikīra aparātu.

Pieejamas arī maksas konsultācijas!

Klientu ērtībai ir noslēgti līgumi ar apdrošināšanas kompānijām: