Jaunumi
Psihiatra valsts apmaksātas konsultācijas oktobrī!

Salaspils veselības centrā ir pieejamas psihiatru valsts apmaksātas konsultācijas gan bērniem, gan pieaugušajiem oktobrī.

Zvani un pieraksties- tālruņi : 20011289; 67 800 750

Vesela un darbspējīga cilvēka labklājību nosaka ne tikai fiziskā, bet arī garīgā veselība.
Garīgā veselība ir mentāls un psihoemocionāls stāvoklis, kas ir veselības un dzīves kvalitātes būtiska sastāvdaļa. Tas ir nosacījums spējai mācīties, strādāt un piedalīties sabiedriskajā dzīvē.

Psihiatri ir ārsti, kuri specializējušies tieši garīgo slimību ārstēšanā, tāpēc viņi var noteikt Jums nepieciešamo terapiju un vispiemērotākos medikamentus.

Viens no stereotipiem, ka par garīgo veselību mēs nerunājam. Tieši otrādi par to jārunā un jāmeklē palīdzība.

Depresija ir saslimšana, kas ietekmē emocijas, domas, uzvedību un fiziskās ķermeņa reakcijas. Ikviens kādā dzīves brīdī var justies noskumis vai nelaimīgs, taču tas ne vienmēr nozīmē, ka sākusies depresija. Depresija traucē pilnvērtīgi veikt ikdienas aktivitātes, var pat parādīties domas, ka dzīvot nav vērts. Depresijas biežākie simptomi ir pastāvīgi nomākts garastāvoklis, interešu trūkums, vienaldzības sajūta, nespēks, enerģijas izsīkums. Svarīgi laikus vērsties pie speciālista, lai noteiktu depresijas veidu un saņemtu atbilstošu palīdzību. Mūsdienās depresija ir ārstējama slimība.

Klientu ērtībai ir noslēgti līgumi ar apdrošināšanas kompānijām: