Jaunumi
Salaspils veselības centrā no 02.02.2023. darbu uzsāk podoloģe Aleksandra Oniščuka.

Salaspils veselības centrā no 02.02.2023. darbu uzsāk podoloģe  Aleksandra Oniščuka.

Darba laiks pirmdienās un ceturtdienās 9:00-19:00 (NVD un MAKSAS)

 

Lieliski jaunumi- nav ilgi jāgaida rindā, iespēja saņemt diabētisko  pēdas aprūpi  (nepieciešams nosūtījums no ģimenes ārsta vai  endokrinologa).

Izmanto iespēju, podologs parūpēsies par tavām pēdām, pieejamas brīvas vietas jau februārī!

Pacientiem ar cukura diabēta saslimšanu no valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksāta aprūpe diabētiskās pēdas aprūpes kabinetā, kurā pēdu aprūpi nodrošina podologs.

Pacientam, kurš slimo ar cukura diabētu, nosūtījumu uz diabētiskās pēdas aprūpes kabinetu, izvērtējot pacienta pēdu veselības stāvokli, var izsniegt ģimenes ārsts vai ārsts-speciālists, kurš ir līgumattiecībās ar valsti (piemēram, endokrinologs). Šiem pacientiem endokrinologs ir tiešās pieejamības speciālists, pie kura var doties bez nosūtījuma.

Lēmumu par pēdu aprūpes biežumu un nepieciešamo aprūpes apjomu pieņem ārsts, izvērtējot cukura diabēta pacienta pēdu stāvokli. Saņemot valsts apmaksātu veselības aprūpi Diabētiskās pēdas aprūpes kabinetā, pacientam nav jāveic pacienta iemaksas vai līdzmaksājumi.

 

Pilns ārstnieciskais aparāta pedikīrs: Ārstnieciskais sausais pedikīrs (vizuālā diagnostika, pilna pēdas ārstnieciskā apstrāde ar pedikīra aparātu, medikamentu pielietošana, pēdas masāža) – 28 EUR

Pedikīrs tiks veikts, izmantojot sausā pedikīra aparātu ar speciāliem abrazīviem uzgaļiem.
Sausā aparāta pedikīram ir lielākas priekšrocības nekā klasiskajam pedikīram ar ūdens vanniņām, jo sausais pedikīrs izslēdz risku dažādu sēnīšu un infekciju slimībām, kas var veidoties mitrumā.
Procedūras laikā nagi tiek apstrādāti ar speciāli tam paredzētām frēzēm un līdzekļiem, ievērojot pilnīgu dezinfekciju.
Ārstnieciskā pedikīra laikā var veikt procedūras ieaugušu vai deformētu nagu, ādas sabiezējumu un sausuma, kārpu un varžacu likvidēšanai, sēnīšu bojātu nagu ārstēšanai.

Pieejamas arī maksas konsultācijas!

Sīkāka informācija reģistratūrā tālrunis 67800750,

Pieņemšana notiek pēc iepriekšēja pieraksta reģistratūrā.

 

 

 

 

 

 

 

Klientu ērtībai ir noslēgti līgumi ar apdrošināšanas kompānijām: