Jaunumi
Salaspils veselības centrā konsultācijas sniedz sertificēta uztura speciāliste Karina Kurmeļeva – katram klientam individuāla pieeja!

 

Katram klientam individuāla pieeja!

Nepieciešams pieregulēt svaru? Slimības dēļ,  jāievēro diēta, bet esi apmulsis ar ko sākt? 

Uztura speciāliste Karina  tieši Tev palīdzēs atrast pareizo risinājumu un sastādīs ēdienkarti tikai tavām vajadzībām, pat ar gardumiem! 

Tā kā šobrīd par uzturu ir pieejama tik plaša un daudzveidīga informācija, tiek novērots, ka pēdējā laikā arvien vairāk cilvēku pie uztura speciālista vēršas nevis ar svara palielināšanas vai samazināšanas problēmām, bet gan, lai saprastu, kā veidot savu ikdienas uztura režīmu!

Uztura speciālists ir augsti kvalificēta ārstniecības persona, kas ikdienā stādā funkcionālo speciālistu komandā un konsultē pacientus ārstniecības iestādēs, nodarbojas ar pacientu izglītošanu uztura jautājumos. Uztura speciālists sadarbojas ar ģimenes ārstiem, gan ginekologiem, kardiologiem, endokrinologiem, psihoterapeitiem, homeopātiem, rehabilitologiem u.c. speciālistiem.
Uztura speciālists, strādājot komandā ar ārstiem, var palīdzēt pacientiem ar hroniskām saslimšanām, izveidojot konkrētu uztura plānu pie dažādām saslimšanām, ņemot vērā katra pacienta individuālās nepieciešamības.

Mūsdienās cilvēkiem ir mainījies ēšanas un kustību režīms, un nereti tieši dzīvesveids ir par pamatu daudzām, ar uzturu saistītām saslimšanām.

Pie uztura speciālista var vērsties pacienti un viņu ģimenes ar jautājumiem par veselīgu ēdienkarti ikdienā, ēdienkartes plānošanu dažādos dzīves posmos:

 • Grūtnieču uzturs
 • Bērnu uzturs
  • 5-12 gadi,
  • pusaudžu
 • Uztura terapija cilvēkiem ar lieko svaru (Tievējam veselīgi!)
 • Uztura terapija cilvēkiem ar samazinātu svaru
 • ​​​​​​​sievietes uzturs dažādos dzīves posmos (reproduktīvais vecums, menopauze, seniore)
 • senioru uzturs
 • veģetārs / vegānu uzturs
 • onkoloģisku u.c. pacientu uzturs

Uztura speciālists var palīdzēt sportistiem individuāli plānot savu ēšanas režīmu atkarībā no fiziskās slodzes.

Pirmā vizīte: 60 minūtes gara Veselības stāvokļa novērtējums, antropometriskie mērījumi. Tiek izvērtēta pašreizējā ēdienkarte, uztura režīma korekciju uzsākšana, rekomendācijas.
Atkārtota vizīte (30 minūtas) : Vizītes tiek plānotas, ņemot vērā katra pacienta individuālos mērķus un veselības stāvokli. Vizītes laikā pacientiem tiek izskaidrotas ikdienā nepieciešamās uzturvielas, pārrunāts ēšanas režīms, porciju lielumi, produktu iegāde un pagatavošanas veids. Sadarbības veicināšanai un līdzatbildībai, pacienti veic pierakstus uztura dienasgrāmatā, kas tiek analizēta nākamajās vizītēs.

Konsultācijas cena – Pirmā vizīte ( 60 min.) – 35 Eur

Atkārtota vizīte ( 30 min.) – 25 Eur

Individuālās ēdienkartes izstrādāšana( tiek izmantota tikai kopā ar konsultāciju) -30Eur

Pieraksts un sīkāka informācija “Salaspils veselības centrs”

Klientu ērtībai ir noslēgti līgumi ar apdrošināšanas kompānijām: